thumb1

İstanbul Beykoz Giresunlular Derneğinde Bugün Doğankent Doymuş Köyü Derneğimizin Olağan Genel Kongresi Yapıldı.Kongreye Tek aday olarak giren Zeki Şahin Ve Yönetimi;Yeniden Doğankent Doymuş Köyü Yönetimine Seçilmiştir....

Habere Git
thumb1

Özet olarak bizim pikniğimiz anlatılmaz, yaşanır. Yani gelmeyenler, ya da gelemeyenler yine çok şey kaçırdılar. Çünkü bunun tekrarı bir yıl sonraya. O zamana da ya kısmet. Bu seneki piknik tarihimizi daha geçen yıl piknik günümüzde 14-Mayıs ...

Habere Git
thumb1

26.03.2017 tarihinde çok değerli köylülerimizle yapmış olduğumuz kahvaltı programına katılan veya işleri nedeniyle katılamayan tüm hemşerilerimize göstermiş oldukları ilgiye Yönetim kurulu olarak çok teşekkür ederiz.

Habere Git
thumb1

Federasyon Başkanlığı tarafından mecliste bulunan başbakan yardımcısı Nuhrettin Canikli,Sayın İstanbul Milletvekilimiz Hasan Turan,Giresun Milletvekillerimiz Cemal Öztürk,Sabri Öztürk ve Doğankentli hemşerimiz Muğla milletvekilimiz Nihat Öztürk'ü ziyaret etmek üzere 28.02.2017 tarihinde yapmış olduğumuz ziyaretimizde vekillerimiz ile bir araya geldik.

Habere Git
thumb1

Sevgili üyelerimiz,Saygıdeğer Doymuşlular, Derneğimiz acil ihtiyaçları (öğrenci bursu,hasta yardımı vs.) daha rahat karşılayabilmek için sizlerin fitre ve zekatlarınızı talep etme kararı almıştır. Verecek yeri olmayanlar fitre ve zekatlarını dernek yönetimimize verebilir.

Habere Git
thumb1

İstanbul Beykoz’da kurulu bulunan Doymuş Köyü Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği 10. Olağan Genel Kurulu 27 Aralık 2015 Pazar günü yapıldı.

Rüzgarlıbahçe’de bulunan Beykozlu Giresunlular Derneğinin merkezinde yapılan olağan genel kurul ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Habere Git
thumb1

Dernek tüzüğüne göre 2 Yılda bir yapılan Genel Kurul için dernek yönetimi ve üyeleri bilgilendirilmiş olsa da Dernek web sitemiz aracılığıyla da sizleri bilgilendirmek istedik.Genel Kurul Seçimi 27 Aralık Pazar saat 13:00'da Rüzgarlıbahçe Beykoz Giresunlular dernek merkezinde,katılımlarınızı bekliyoruz.

Habere Git
thumb1

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti)Doğankent İlçe Başkanı Rüşan Özden 22 Kasım Pazar Günü İstanbul’da bulunan Doğankent STK başkanlarını ziyaret etti. İlk ziyaretini Beykoz’da Kurulu bulunan Doğankent Çevre Köyleri Derneğine yapan Özden’i burada Doğankent Çevre Köyleri Derneği Başkanı Ömer Türk, Doymuş Köyü Derneği Başkanı Tahsin Kabadayı ve Çatalağaç Köyü Derneği Başkanı Yunis Meral ve derneklerin yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Yapılan kahvaltı sonrasında Rüşan Özden Doğankent ile ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında STK temsilcilerini bilgilendirdi.

Habere Git

İletişim Bilgileri

Telefon:0535 966 36 61
Email: info@doymusdernegi.com

Adres: Çubuklu Mahallesi,Nazım Tur caddesi,No:61 Beykoz/İSTANBUL